14 vjecari humb jeten duke luajtur ne Tik Tok. Nena ben apel te gjithe prinderve

0
50

14 vjecari humbi jeten pasi ishte ne sfid live ne Tik Tok.

Nena e 14 vjecarit ishte shprehur se: “Një nga miqtë e Leon më tha se ai kishte bërë sfidën në Facetime me ta pasi e pa atë në TikTok. Ai më tregoi se çfarë kishte ndodhur. Ata mendonin se do të zgjoheshin, por Leoni nuk u kthye më. Sfida shkoi keq.”

Lauryn tha se donte që prindërit e tjerë të ishin të vetëdijshëm për rreziqet e sfidës. “Kisha dëgjuar për këtë sfidë, për shkak të asaj që ndodhi me Archie Battersbee”, tha ajo. Një zëdhënës i TikTok tha se “siguria e komunitetit tonë është prioritet i tyre” dhe çdo përmbajtje e kësaj natyre “do të hiqet nëse gjendet”.

Ndaj prinderit duhet te kene kujdes dhe ti ruajne femijet ne rrjetet sociale.