50 vjecarja behet nene per here te pare. Ja keshilla qe jep per vajzat e reja

0
568

Kelly Clarke, 52 vjeç, nga Anglia mbeti shtatzënë përmes Invitro dhe spermës së donatorëve në Athinë.

Ajo tha se ishte ‘koha e duhur’ per tu ber nene.

Pavarësisht rezistencës nga familja, Kelly u bë prind i vetëm në moshën 50-vjeçare.

Ajo tha se familja e saj tani është jashtëzakonisht mbështetëse pasi ajo rrit vetë Lyla Rae


Ajo eshte e lumtur ku pas 50 vitesh behet nene dhe eshte ne ditet me te bukura te jetes se saj.

Britanikja jep keshill vajzave qe te lindin ne kohen e duhur dhe te mos presin si une ne moshen 50 vjecare pasi gjerat komplikohen.